Корисні поради

Як вибрати італійську сумку ?

   З давніх часів італійська мода вважається іконою стилю. Тому будь-яка італійська річ користується величезною популярністю, як серед жінок, так і серед чоловіків. Італійські сумки - це не просто звичайний аксесуар, це головний елемент стильного образу. У багатьох жінок в гардеробі не одна  і навіть не дві сумочки відомих виробників. Мати багато сумок - це не примха, це вимушена дія, так як для кожного образу  вечірнього, денного, вуличного або ділового необхідна нова сумка. Тому в гардеробі кожної жінки є, як мінімум п'ять сумок. 

Стильна червона сумка: як вибрати, з чим носити

Жіноча сумочка – один з найважливіших жіночих аксесуарів. Куди скласти всі потрібні дрібниці? Ну, звичайно ж, в сумочку! Сумка на кожен день повинна бути місткою, і при цьому не повинна нагадувати господарську авоську.

Як обрати практичну сумку на кожен день?

   Для сучасної жінки сумка значить набагато більше, ніж звичайний аксесуар. Завдяки їй у будь-який час та у будь-якому місці багато корисних дрібничок знаходиться під рукою. Інколи чоловіки жартують, що жінка з сумкою не пропаде навіть на безлюдному острові. І у цьому жарті є доля істини.

Як зібрати валізу у відпустку?

  Це тільки з першого погляду здається, що скласти валізу дуже просто. Але в неї потрібно втрамбувати і п'ять нових суконь, і кілька пар босоніжок, і теплі речі - раптом похолодає.