Корисні поради

Нубук: що за матеріал, чим відрізняється від замші, як чистити і доглядати

Вироби з натуральних матеріалів, не втрачають популярності і завжди поза часом. Вони якісні, довговічні, солідні. В будь-якому гардеробі напевно знайдеться мінімум по одній речі зі шкіри, замші або нубука. Про останньому докладніше. Що за матеріал нубук і наскільки він практичний у повсякденному використанні?

Чоловічі клатчі. Переваги.

Чоловічі модні клатчі - це трендовий аксесуар, що підкреслює стильність і статус його власника. Сьогодні чоловічі клатчі стали поширеним «явищем» і прийшли на заміну барсетці.

Як вибрати валізу або дорожню сумку

Подорожуєте ви за три моря або до рідних в сусіднє місто, без валізи або дорожньої сумки не обходиться практично жодна поїздка. Щоб речі витримали шлях з пункту А до пункту Б, ваш «дорожній супутник» повинен бути якісним, витримувати удари і не пропускати воду. Однак не забувайте і про себе: від зручності транспортування вантажузалежать враження від подорожі і навіть самопочуття. Отже, давайте вибирати!

Як доглядати за сумками з натуральної та штучної шкіри

Сумочка – наш надійний супутник, куди б ми не прямували. Вона не тільки дозволяє взяти з собою все необхідне, але і є невід'ємною частиною нашого стилю, родзинкою модного образу. Звичайно ж, щоб вона була саме такою, після покупки важливо правильно доглядати за своєю сумочкою – тоді вона довго радуватиме вас своїм первозданним виглядом.