Корисні поради

Жіноча сумочка - необхідне доповнення будь-якого образу.

Багато жінок вважають за краще носити модні, красиві сумки. Але, як відомо, не завжди вдається віддати перевагу саме тій сумці, яка підходить за всіма параметрами. Так як же правильно підібрати сумку, яка б була максимально зручна?

Сумка бізнес-леді. Як зробити 100% правильний вибір

Аксесуари відіграють найважливішу роль в будь-якому образі. Ні для кого не секрет, що в побудові успішної кар'єри важливо знати всі секрети професійного дрес-коду і вміти цим користуватися. Сумки в діловому іміджі грають найважливішу роль.

Підбираємо сумку до взуття: як зробити це правильно?

За замовчуванням прийнято вважати, що сумки обов'язково потрібно підбирати під туфлі. Однак не всі сучасні дизайнери готові погодитися з цією тенденцією. Але також співвідношення сумки з взуттям і раніше актуально, важливо сказати про те, як правильно підібрати сумочку під взуття.

Модні жіночі сумки для осені 2017

Улюблений аксесуар, без якого не може існувати жоден гардероб сучасної представниці жіночої статі, це дамська сумочка. Саме вона може завершити і підкреслити вибраний імідж, при цьому бути функціональною і в стилі. Вона може розповісти набагато більше про свою власницю, ніж макіяж і зачіска, тому потрібно поставитися до вибору з усією серйозністю, важливо, що б сумка була не тільки практичною, але і в моді. Цієї осені в тренді два напрямки: класичний стиль і яскрава, строката забарвлення.

Що модно цієї осені 2017 року

Осінь підкрадається зовсім непомітно, і виникає питання, що ж одягнути тепліше, але так, щоб наряд виглядав елегантно і викликав захоплення або навіть заздрість оточуючих.