Корисні поради

Як і які сумки носити з пальто

   Канони елегантності будуються на своїх правилах. Сьогодні дизайнери стверджують, що аксесуари ні в якому разі не варто підбирати тон в тон до основних кольорів одягу.

Як підібрати сумку і взуття?

   Сучасна мода дуже демократична, вона відходить від стереотипів і від нас не вимагається обов'язкове дотримання строгих правил «гарного тону» у виборі кольору взуття та сумок. Зараз немає необхідності поєднувати між собою кольори, але свобода вибору часто ставить у глухий кут – що ж все-таки вибрати і як підібрати сумочку і взуття для конкретного випадку? Адже правила стилю залишилися, і основні з них бажано знати.

З чим носити зелену сумку

   Зелений - найпрекрасніший колір з точки зору психологів. Зелений заспокоює, знімає нервову напругу, мабуть, тому так радує око! Багато жінок не можуть пройти спокійно повз вітрини магазину, де красується пречудова зелена сумочка.

Сумки незвичайної форми: оригінальність і екстравагантність

   Незвичайні модні форми сумок 2018 року приваблюють тих дам, які бажають мати власний індивідуальний стиль, який відрізняє їх від інших модниць. У цьому сезоні особливо популярними стали моделі в формі скрині або коробки, саме вони останнім часом все частіше зустрічаються в колекціях знаменитих дизайнерів.