Корисні поради

Яку сумку подарувати чоловікові?

Чомусь склалася така думка, що не чоловіча це справа – ходити з торбою. Але важливо усвідомлювати, що в цьому плані немає розмежувань між чоловічою і жіночою статтю. Тому в цій статті ви ознайомитеся з наймоднішими чоловічими моделями сумок. Якщо ж ви вже твердо вирішили подарувати своєму хлопцю або чоловіку такий аксесуар, тоді ми радимо відвідати спеціалізований Інтернет – магазин сумок міс.uа

'Чи можна вибрати сумки під фігуру?'

При покупці нових речей, у жінок може бути абсолютно різний настрій - з одного боку покупки спонтанні, і порив неприборканого, а з іншого боку, підхід може бути більш відповідальним, що називається скрупульозним, з розгляданням безлічі варіантів, складанням списку «за і проти» і тому подібного.

Як придбати якісну сумку

Сумки вже давно міцно увійшли в наше життя. Вони дозволяють в будь-якій ситуації, на прогулянці або побаченні, в інтернет-кафе або на пікніку, під час подорожі або шопінгу по магазинах, відчувати себе комфортно.

6 простих правил по збору валізи на відпочинок

Вирушаючи у відпустку, важливо не забути необхідні далеко від дому речі, а так же вмістити їх в одну валізу, щоб не довелося оплачувати додаткові місця для багажу і возити за собою цю нелегку ношу. Головне не слід складати речі «похапцем». Краще заздалегідь обміркувати склад своєї валізи, тоді і відпочинок не буде затьмарений випадково забутими, але такими потрібними речами, до яких ви звикли.

Класифікація валіз за розміром

    Одним з важливих критеріїв при виборі валізи є його місткість. Вона безпосередньо пов'язана з його розмірами і об'ємом. Зараз більшу частину ринку багажних виробів займають валізи іноземного виробництва. Зарубіжні і деякі російські виробники користуються англійською системою вимірювання. Тому валізи міряють дюймами по діагоналі. Найбільш поширеними вважаються розміри в 20, 24, 28 дюймів. Також зустрічаються в асортименті валізи величиною 18, 22, 26 дюймів. Виробники часто випускають вироби будь-яких розмірів, якщо їх модель користується попитом.