Корисні поради

Клатч або міні сумка. Як вибрати?

Клатч став одним з елементів стилю і образу. Клатч являє собою міні-сумочку, яка повинна бути в гардеробі кожної дівчини. Клатч є стильним аксесуаром, який носять на руці. Даного типу сумочка може застосовуватися не тільки в особливих випадках, але і для стильного ділового образу на роботі. Через маленьких розмірів в таку сумку можуть поміститися телефон, гроші, ключі, хустку і міні-косметика, наприклад, помада або пудра. Для доповнення образу і чудового стилю необхідно правильно вибирати такий аксесуар. В першу чергу клатч підбирається під вибраний одяг і стиль. 

У чому переваги еко-сумки?

Зручна компактна сумка, яку можна в будь-який момент дістати зі своєї дамської сумочки і наповнити продуктами або іншими несподіваними покупками - неймовірне винахід. Це може підтвердити будь-яка дівчина чи жінка.

Які типи шкіри бувають?

Види шкіри - давайте розберемося!

Тип шкіри може бути різним у залежності від властивостей тваринних шкір. Деякі шкіри мають незначні недоліки і практично не потребують пігментація, жирування або забарвлення для досягнення необхідних якостей для виготовлення шкіряних курток і інших виробів. В основному такий тип шкіри є найдорожчим, в той час як шкіри з великою кількістю недоліків потребують більш ретельну обробку.

Сезон в деталях

«Особливу увагу звертати на аксесуари», - рекомендують дизайнери модних будинків. Ремені, рукавички, шарфи, і, без сумніву, сумки.