Корисні поради

Сумка в смужку: як обрати?

   Смугастий принт - це яскравий і універсальний декор, який буде доречним до будь-яких образів, особливо він підійде до однотонногоодягу. Такі елементи відрізняються своєю різноманітністю і оригінальністю. Смужка може бути присутньою на будь-яких елементах як одягу, так і аксесуарів.

 

Модні сумки 2018: з чим носити жовту сумку

    Гарний, яскравий жовтий колір повинен обов'язково бути присутнім в гардеробі модної дівчини, причому це не обов'язково повинна бути якась велика річ, на зразок сукні або пальто, він може проявлятися в аксесуарах: взуття, ремінь, шарф, сумка.

 

Будь в тренді: як і з чим носити плетену сумку

   Ось уже третій рік поспіль головним аксесуаром літа стає плетена сумка. Маленькі, стандартні і великогабаритні кошики перекочували з пляжного гардероба в основний, зайнявши місце базової сумки. І цьому ми завдячуємо француженкам, які беруть плетені сумки не тільки на пляж або пікнік, а й носять їх весь спекотний сезон. Цей стиль сумочки добре вписується в будь-який літній і весняний гардероб. 

Блакитна сумка: свіжий погляд на звичайні речі

    Безтурботний і елегантний блакитний колір здатний перетворити будь-який комплект одягу в ефектний і виразний образ. Щоб додати свіжих фарб, не треба оновлювати весь гардероб. Чарівна блакитна сумка поодинці може освіжити образ і наповнити його особливим настроєм.