Що таке total look?

Незалежно від пори року монохромні образи не втрачають своєї актуальності. Напрямок, коли всі речі в образі витримані в одному кольорі, отримало назву total look.

Даний напрямок в моді актуально не перший рік. Умовно поняття «total look» прийнято ділити на декілька напрямків:

  • створення образу з речей одного бренду;
  • підбір речей одного відтінку або гами;

 

Вперше даний напрямок з'явилося на подіумі ще в 1925 році, і презентувала його Коко Шанель . Тоді вона запропонувала поєднувати маленьке чорне плаття з духами марки «Шанель №5». Модниці тих років сприйняли цю ідею з ентузіазмом.

У модному бутіку чи магазині мас-маркету широкий вибір одягу одного кольору. Але правильно її поєднувати не завжди вдається. Щоб не виглядати безглуздо, важливо дотримуватися деяких правил:

  • При створенні монохромного образу краще підбирати речі трохи різних, але при цьому близьких за колірною гамою відтінків. Наприклад, вибравши піджак і спідницю одного кольору, сорочку вибрати на пару тонів світліше або навпаки темніше.
  • Підбирайте матеріали з різною фактурою. Речі, підібрані в одному кольорі, але виконані з різних матеріалів завжди елегантно виглядають.
  • Зверніть увагу на аксесуари. Їм відведена роль доповнення комплекту або розстановки акцентів. Отже, вони повинні або відповідати тону вбрання, або контрастувати з ним. Наприклад, до образу в стилі total black ідеально підійдуть червоні туфлі і сумка .

 

Ахроматичні кольори - це білий, чорний і всі, що між ними. Всі вони підходять для створення стильних і елегантних тотал луків. Речі не обов'язково повинні бути ідентичні по гамі. Якщо справа стосується сірого, то допускається комбінація різних його відтінків. Також в таких образах можна експериментувати з фактурами і матеріалами. Навіть самі дивні їх сполучення не будуть виглядати зухвало завдяки нейтральності кольору. Врахуйте, що білий колір асоціюється зі свіжістю і чистотою, чорний - з деяким драматизмом і певною часткою похмурості. Такі образи підійдуть як для денного вбрання, так і для вечірнього.