Пластик vs тканина: обираємо валізу

Від матеріалу залежать багато чинників нашої зручності - це вага валізи, а також її функціональність і надійність. Адже основне завдання валізи це зберегти вантаж і посприяти зручному перевезенню. Виходячи з цих пріоритетів, можна легко відповісти на питання, яку вибрати валізу пластикову або текстильну?

Якщо розглядати тканинні варіанти, необхідно віддавати перевагу моделям з водонепроникною поверхнею. Універсальним варіантом стане виріб з тканини змішаного типу, до складу якої входить поліестер і нейлон. Даний матеріал не пропускає вологу, перешкоджає появі бруду, плям або подряпин. Також популярними є валізи з бавовняної матерії, що мають спеціальну тефлонову просочення. Вони зберігають форму, мають легку вагу і добре піддаються відмиванню. Ще одним плюсом тканинних моделей, можна назвати наявність кишеньок в більшості випадків. Це дозволяє мати легкий і швидкий доступ до речей першої необхідності. Моделі з тканини, як правило, оснащені блискавкою і можуть вмістити більшу кількість речей завдяки своїй еластичності.

Валізи з пластика, трохи важче текстильних, однак, і вони мають список достоїнств. Вони здатні витримати більший вантаж і відмінно зберігають всі речі від деформації, падінь і зминання. Пластик, також як і тканину, може мати самі різні склади, на які теж варто звернути увагу. Наприклад, склад може бути з АВS, тобто (акрилонитрилбутадиенстирола) поліпропілену або полікарбонату. Поліпропілен має в собі крихти титану або металу, що робить аксесуар міцніше і витривалішими. А АВS або ж полікарбонат вразливий до подряпин, але при цьому володіє стійким і міцним каркасом.

Купити валізу можна в нашому магазині Mis.ua.