Інтернет-магазин сумок МІС.ЮА
Режим работы магазина:
ПН - ПТ: с 9:00 до 18:00
Зворотній зв'язок
Українська ua
Російська ru

Українська фабрика з пошиття сумок "МІС.UA" для жінок та чоловіків

Заснована в 1992 році фірма "МІС" динамічно розвивається, постійно розширюючи свій обсяг на ринку. Сьогодні продукція торгової марки «МІС» представлена ​​не лише в Україні, а й за її межами. Асортимент нашої продукції дійсно широкий – понад 1.000 моделей жіночих сумок , чоловічих сумок , рюкзаків, чоловічих портфелів , папок , ременів,  жіночих гаманців та косметичок із різноманітних матеріалів.

Власні виробничі потужності, сучасне обладнання, досвід та кваліфікація персоналу, багаторічна співпраця з українськими та європейськими виробниками натуральної та синтетичної шкіри, галантерейної фурнітури – дають нам можливість випускати недорогу, якісну та конкурентоспроможну продукцію. Над створенням нових моделей працює власна дизайнерська команда. Творчий пошук у сфері дизайну дозволив підприємству створити фірмовий стиль. На підприємстві здійснюється постійний контроль якості продукції від відбору сировини та пошиття готового виробу до його реалізації. Широкий асортимент товару, регулярне та своєчасне його постачання, зручний сервіс та гнучка цінова політика – це те, чим підприємство завоювало довіру покупців.

У головному офісі у місті Рівному (Україна) та торгових представництвах фірми, які розташовані у Києві, Запоріжжі та Хмельницькому, ми завжди раді клієнтам. Співробітники відділу продажів готові уважно вивчити Ваші побажання та подати необхідну інформацію. Ми практикуємо постійний діалог із клієнтом. А на сторінках нашого інтернет-магазину сумок МІС.UA , Ви в будь-який момент зможете знайти інформацію про товари, що Вас цікавлять, отримати консультацію фахівців і купити онлайн необхідні Вам товари, не виходячи з дому або офісу. З кожним днем ​​наш сайт Mis.ua набирає все більшої популярності серед інтернет-користувачів. Адже на сторінках магазину на Вас чекає величезний вибір товарів будь-якої тематики, представлена ​​продукція сертифікована, сучасна, надійна, і, що важливо, за прийнятними цінами.

Менеджери та консультанти завжди раді допомогти Вам у виборі товару або проконсультувати щодо методів доставки та оплати. Також ми завжди готові вислухати та взяти до уваги Ваші рекомендації, щоб покращити сервіс нашого магазину.

У конструкторському бюро

Виробничий корпус галантереї

Виставкова зала чоловічих портфелів

Галантерейне виробництво (сумки)