Корисні поради

Тренди весни 2020

Жіночі сумки здатні красномовно показати, наскільки їх володарка розбирається в моді і відповідає модним трендам. А тренди 2020 підготували для жінок безліч несподіваних сюрпризів. Жіночі сумки весна 2020 здивують всіх - вони дуже гарні і шалено круті.

Сумка-круасан — новий тренд весни 2020

Модні експерти стверджують, що взуття та аксесуари — важливий елемент гардеробу, який собливу увагу звертати на сумки, адже саме на них найчастіше дивляться відразу. Навесні нинішнього року 2020 пророкують новий тренд — сумку у формі кулінарного символу Франції. Невеликі сумки-круасани вже посіли почесні місця в колекціях світових брендів одягу.задати напрям всьому аутфіту.

Як обрати сумку для чоловіка?

Вибір сумки в подарунок - справа відповідальна. Перш за все, необхідно завчасно продумати, для яких цілей вона повинна служити обдарованому, а також врахувати його стиль і переваги. Це досить просто зробити, звернувши увагу на те, якими аксесуарами він зазвичай користується. Це дозволить вибрати саме той варіант, який дозволить підкреслити його статус, імідж і успіх.

Яку сумку подарувати дівчині?

Сьогодні існує всього кілька вдалих варіантів подарунка, які можна віднести до категорії універсальні. Сумку, як обов'язковий атрибут у житті кожної людини, можна підносити як презент, як чоловікові, так і жінці.