Корисні поради

Як обрати валізу?

Обираючи валізу, необхідно враховувати ряд факторів, щоб зробити свою подорож комфортною. Перш за все, необхідно визначитися з матеріалом валізи: може використовуватися пластик або текстиль.

Трендові сумки весни 2021

Основні тенденції у світі моди та краси змінюються чи не кожного сезону.  Останні декілька років все частіше практичність стала одним із основних критеріїв при створенні  одягу та аксесуарів.

Всесвітній день шопінгу: історія виникнення

11 листопада  відзначається незвичайне свято - Всесвітній день шопінгу. Все почалося в 2009 році, коли інтернет-майданчик «Alibaba Group» здійснив маркетинговий хід під назвою «Всесвітній День Шопінгу», провівши на своїх ресурсах розпродаж, де знижки в 50% були нормою. Приурочене це «свято» було до Дня Холостяка, який відзначається в Китаї також 11 листопада.

Як знайти ідеальну сумку?

Для когось сумка - річ виключно практична, для когось - предмет обожнювання і колекціонування. У будь-якому випадку вибір нової сумочки - справа непроста. Буває, що пошуки ідеальної сумки «на всі випадки життя» розтягуються на роки. Як зрозуміти, яка саме потрібна вам?